Kovo 17 dieną Vievio meno mokykloje vyko 17-asis respublikinis akordeono muzikos festivalis „Pavasario nuotaikos”. Jame tradiciškai dalyvavo jaunieji akordeonistai iš Jonavos, Kaišiadorių, Elektrėnų ir Vievio meno mokyklų. Net 40 jaunųjų muzikantų džiugino klausytojus savo atliekama muzika. Scenoje skambėjo klasikos, džiazo, pramoginės, šiuolaikinės muzikos kūriniai. Nuo pradedančiųjų iki jau pripažintų atlikėjų,  nuo solistų iki orkestro,  visi dalinosi skambiausiomis melodijomis ir  šilčiausiomis emocijomis.  Labai smagu, kad į festivalį atvyko pasisvečiuoti ir pasidalinti atliekama muzika buvusios Vievio meno mokyklos mokinės: Rūta Jukavičiūtė, šiuo metu besimokanti Kauno J.Gruodžio konservatorijoje bei Rasa Matuliūkštytė tęsianti studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Galingai nugriaudėję akordeono garsai, ilgam dar paliks prisiminimus visiems akordeono muzikos mylėtojams. Džiugu, kad šis instrumentas, sužavi vis daugiau ir daugiau klausytojų. Tegyvuoja akordeonas!

Mokytoja metodininkė Sigutė Gervienė